Antverse

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal müşteri portföyüne, profesyonel ve efektif çözümler sunabilmek amacı ile 2013 yılında Antalya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı, güvenilir ve kullanışlı bir şekilde hizmet sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Günümüz şartlarında bilgi, teknoloji ve iletişimdeki değişim, firmaları yada bireysel girişimcileri şimdiye kadar alışık olmadıkları güçlü bir rekabet anlayışı ile karşı karşıya getirmekte. Kazananlar ise rekabet refleksleri güçlü olanlar, yani piyasanın talebine hemen cevap verebilme yeteneğine sahip olanlardır. ANTVERSE olarak bizim yaptığımız da budur.Şirketlerin yeni rekabet ve piyasa koşullarına göre bilgi ve iletişim mimarisini tasarlıyor, altyapısını kuruyoruz aynı zamanda bu alanlardaki danışmanlık görevlerini üstleniyoruz.

ANTVERSE, kurumsal ve bireysel web site tasarımları, B2B ve B2C e-ticaret sitesi uygulamaları, özel yazılım çözümleri, restoran/cafe/bar otomasyon çözümleri, bireysel veya kurumsal mobil uygulamalar(android/IOS/hybrid), kurumsal bilişim teknolojileri(IT) alanlarında hizmet vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek ürün tesliminden sonra da desteğini sürdürmektedir.

Hizmet kalitemizi korumak ve geliştirmek adına daima yenilikleri takip etmekte ve tüm bu teknolojik gelişimlere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları konusunda çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size en iyi yazılım ve donanım desteği ile sunulmaktadır.